اجاره داربست

کرایه داربست

ارسال نوشته به دوستان

آیا شما نیز برای اجرای عملیات خود به اجاره داربست فلزی نیاز دارید؟ما در این پست سعی داریم شمارا با نحوه اجاره داربست و قیمت اجاره داربست بیشتر آشنا کنیم.

 

اجاره داربست در تهران
اجاره داربست | قیمت اجاره داربست | اجاره داربست در تهران

حدوداً در همه ی پروژه هایی که عملیات از سطح زمین مرتفع تر بوده و استاد کار و عوامل قادر به انجام عملیات در سطح زمین نمیباشند .

اجرای عملیات نیازمند نصب داربست فلزی حالا یا بصورت خرید لوله و اتصالات یا به صورت اجاره داربست از پیمانکاران و شرکت های داربست فلزی میباشد.

داربست فلزی فرازاندیشان چندین و چند سال است در امر اجاره داربست فلزی به تمامی پروژه ها در حد میزان و اندازه ای و در تمام نقاط ایران میدرخشد.

نحوه همکاری کارفرما و پیمانکار داربست به این صورت است که کارفرما به نحوی با پیمانکار داربست ارتباط برقرار نموده و نحوه اجرای عملیات کار در ارتفاع خود را با پیمانکار داربست در میان میگذارد.

پیمانکار نحوه و شرایط کاری خود را برای کارفرما توضیح داده و حال یا به صورت تلفنی یا به صورت حضوری نحوه اجرای عملیات و قیمت اجاره داربست را با یکدیگر توافق مینمایند.

پس از توافق کامل یک قرارداد اجاره داربست بین پیمانکار و کارفرما نوشته شده که شامل قیمت اجاره داربست در هر ماه نحوه نصب و مدت زمان اجاره داربست و از یک طرف پیمانکار داربست و از طرفی عوامل یا خود کارفرما قرارداد را امضاء نموده و شورع به همکاری مینمایند.

قوانین اجاره داربست

قوانین اجاره داربست به این صورت است که پیمانکار موظف است با توجه به شرایط پروژه و توافق طرفین شروع به اقدام برای بارگیری و باراندازی لوله و اتصالات داربست به محل پروژه و شروع به نصب سازه داربست در  محل پروژه بنماید.

از طرفی کارفرما ملزم به فراهم آوردن شرایط پاکسازی محل قرارگیری پایه ها ، تسلیم محل دپوی لوله داربست و سایر اتصالات داربست و در بعضی پروژه ها آماده سازی لوازم جابجائی داربست به طبقات یا ارتقاعات مثل :

تاور گرین ، بالابر ، جرثفیل و سایر لوازمی که پیمانکار برای جابجائی لوازم داربست در پروژه نیاز دارد فراهم آورد.

تحویل قطعی داربست

پس از اجرا و نصب کامل عملیات داربست پیمانکار موظف است کتباً یا حضوراً داربست نصب شده را به کارفرما و یا عوامل ایشان تحویل قطعی داربست نموده است.

در صورت مغایرت با داربست مورد نیاز کارفرما و مذکور در قرارداد آنرا اصلاح نموده و اصطلاحاً سازه داربست را تحویل قطعی بنمایند.

خدمات پس از تحویل قطعی داربست

ممکن است گاهاً پس از تحویل قطعی داربست پروژه کارفرما متوجه تغییراتی شود که ملزم به تغییرات داربست نیز میشود.

در اینصورت کارفرما ملزم به درخواست و سفارش به پیمانکار داربست حداقل تا قبل از 72 ساعت از تاریخ نیاز به جابجائی بوده و تمام هزینه تغییرات و جابجائی داربست پس از تحویل قطعی به عهده ایشان میباشد.

مسئولیت مادی و معنوی داربست

پس از تحویل قطعی داربست از سوی پیمانکار تمام مسئولیت ها از وی صلب شده و کارفرما متوجه تمام مسیولیت های مادی اعم از:

سرقت ، گم شدن

بریده شدن

هر خسارتی به لوله های داربست بوده و از طرفی تمامی مسئولیت های مدنی در مدت زمان اجرای پروژه بر عهده پروژه و کارفرما میباشد .

شرکت داربست فلزی فرازاندیشان از شما خواهشمند است:

در مواقع استفاده از داربست و اجرای عملیات کار در ارتفاع بسیار مراقب بوده و همیشه رعایت اصول ایمنی HSE را جدی بگیرید تا همیشه در سلامت کامل و به خیر پروژه را به اتمام برسانید.

قیمت اجاره داربست

به تعداد ماه اجاره بها و متراژ و طول مدت عملیات استفاده از داربست و چند موضوع مهم دیگر بستگی دارد .

شما میتوانید با تماس با مشاورین داربست فلزی فراز اندیشان از قیمت اجاره بهاء داربست فلزی مطلع شوید.

اجاره داربست در شرق تهران

داربست فلزی فراز اندیشان همیشه سعی بر این داشته که بهترین خدمات را در سطح شهر تهران و حتی ایران به کارفرمایان داشته باشد.

از این رو  یکی از شعب انبار های داربست این مجموعه در قسمت شرق تهران برای دسترسی آسان تر به پروژه های در حال کار شرق تهران میباشد.

از آنرو اگر شما خواهان نصب و اجاره داربست در شرق تهران میباشید میتوانید از خدمات داربست فلزی فراز اندیشان در شرق تهران استفاده بنمائید.

 

نیاز به خدمات داربست دارید؟

جهت دریافت خدمات داربست فلزی در سرتاسر کشور با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی
اسپیس نمایشگاهی

داربست نمایشگاهی یا اسپیس فریم

داربست نمایشگاهی یا اسپیس فریم اسپیس فریم چیست؟اسپیس فرم شبیه به داربست می باشد ؛ با این تفاوت که بسیار شکیل تر بوده وتنوع شکل
خرید لوله داربست در استان مازندران
مقالات

داربست در استان مازندران

اگر شما نیز جهت اجرای عملیات کار در ارتفاع خود نیازمند اجاره داربست در استان مازندران هستید و یا به فکر خرید لوله داربست در

کرایه داربست
مقالات

اجاره داربست

آیا شما نیز برای اجرای عملیات خود به اجاره داربست فلزی نیاز دارید؟ما در این پست سعی داریم شمارا با نحوه اجاره داربست و قیمت

داربست فلزی
مقالات

داربست

داربست : راهنمای کامل برای استفاده و نگهداری از داربست مقدمه داربست فلزی یکی از ابزارهای مهم در صنعت و ساخت و ساز است که